Zamówienia
PHU "MARWOL"
Solidność, punktualność i precyzja
Zamówienia

     Zamówienia


można składać:
1. mailowo pod adresem
marwol@marwol.eu 
2. używając formularza dostawy - kliknij na poniższy rysunek


 

możesz zakupić produkty i akcesoria wystawiane przeze mnie na aukcjach lub w sklepie internetowym
1. aukcje internetowe
2. sklep internetowy - www.sklep.marwol.eu
 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji pisz lub dzwoń 502-264-300


Po złożeniu zamówienia:

1. w przypadku, kiedy jesteś zainteresowana/y zakupem produktów lub asortymentu IKEA otrzymasz ode mnie informację z wyceną zamówionych produktów lub asortymentu. Po zaakceptowaniu i określeniu sposobu dostawy wraz z podaniem adresu dostawy - prześlę maila z informacją odnośnie konta na jakie należy wpłacić pieniążki i danymi do przelewu (dane te są także zamieszczone na dole tej strony). Po zaksięgowaniu wpłaty ja dokonuję zakupu i wysyłam towar na podany adres.
Po otrzymaniu towaru proszę o wystawienie komentarza z realizacji usługi, który będzie stanowił informację dla innych Klientów.

2. w przypadku, kiedy jesteś zainteresowana/y szkoleniem otrzymasz ode mnie informację z dokładnym adresem miejsca szkolenia, terminach spotkań (w tym dacie rozpoczęcia i zkończenia szkolenia) oraz informacjami dodatkowymi. Potwierdzeniem udziału w szkoleniu jest uiszczenie należności za szkolenie. Należność za szkolenie należy wpacić na konto podane w mailu ode mnie (dane te są także zamieszczone na dole tej strony). Po zaksięgowaniu wpłaty poinformuję mailem o tym fakcie.
Po zakończeniu szkolenia proszę o wystawienie komentarza z realizacji usługi, który będzie stanowił informację dla innych Klientów.

3. w przypadku, kiedy jesteś zainteresowana/y kolażem - proszę o informację jakiej wielkości ma być kolaż i czy zdjęcia zostaną do mnie dostarczone w formie papierowej czy elektronicznej oraz określenie ramy w jakiej ma być wykonany kolaż. Potrzebna mi będzie także informacja dotycząca adresu na jaki ma być wysłany kolaż.
Kolejna sprawa to dokonanie płatności na konto zgodnie z informacją przesłaną w mailu ode mnie (dane te są także zamieszczone na dole tej strony) oraz podanie, które zdjęcie jest najważniejsze - ono będzie na środku kolażu.
Realizacja zamówienia od 14 do 30 dni w zależności od wielkości kolażu i opcji dostarczonych zdjęć w formie papierowej, czy elektronicznej.
Po otrzymaniu towaru proszę o wystawienie komentarza z realizacji usługi, który będzie stanowił informację dla innych Klientów.

 

Dane do przelewu 

PHU "MARWOL" Mariola Wołoszyn-Wróblewska
Konikowo 78B; 76-024 Świeszyno (koło Koszalina - woj. zachodniopomorskie)

 
19 1030 0019 0109 8530 0040 0585 


o firmie
Oferta
Sklep internetowy marwolw
Cennik
Zamówienia
Szkolenia
Regulamin
Kontakt
Galeria
Formularze