Regulamin
PHU "MARWOL"
Solidność, punktualność i precyzja
Regulamin

REGULAMIN
zakupów i świadczenia usług

 

 

Poniżej kilka ważnych informacji dotyczących współpracy z moją firmą:

 

I. Aukcje internetowe

1.        Dokładne informacje dotyczące zasad sprzedaży na aukcjach internetowych są zawarte w informacji „strona o mnie".
2.        Zanim kupisz jakiś produkt na wystawianych przez moją firmę aukcjach zapoznaj się ze „stroną o mnie” i dobrze się zastanów, jeśli nie masz zamiaru kupić nie licytuj.


II. Sklep internetowy

1.        Dokładne informacje dotyczące zasad sprzedaży w sklepie internetowym marwolw są zawarte w regulaminie sklepu zamieszczonym na portalu
2.        Zanim kupisz jakiś produkt w sklepie marwolw wystawiany przez moją firmę zapoznaj się z regulaminem i dobrze się zastanów, jeśli nie masz zamiaru kupić nie zamawiaj.

III. Zamówienia kolażu ze zdjęć

1.        Jeśli kolaż Ci się spodobał i jesteś zainteresowana/y zakupem:
- skontaktuj się ze mną telefonicznie
502-264-300 lub mailowo
marwol@marwol.eu
2.        Po wybraniu konkretnej wielkości kolażu i ustaleniu sposobu dostarczenia zdjęć prześlę na wskazany adres mailowy dane do przelewu w celu uregulowania należności. 
3.        Kolaż wykonuję tylko po wcześniejszym uregulowaniu całości należności za usługę.
4.     Przy wpłacie na konto proszę w treści podać dane zamawiającego, jeśli przelew dokonywany jest z innego konta.
5.        Jeżeli za zakupiony towar ma być wystawiony rachunek, proszę o informację zaraz po dokonaniu wpłaty wraz z wszystkimi danymi potrzebnymi do wystawienia rachunku. 
6.        Koszt przesyłki kolażu pokrywa kupujący. Kosz jest uzależniony o wielkości kolażu i będzie podany w chwili złożenia zamówienia. W cenę przesyłki wliczony jest koszt zapakowanie towaru. 
7.        W zależności od wielkości kolażu oraz od opcji dostarczenia zdjęć czas realizacji usługi od zamówienia do wysyłki kolażu może wynosić od 14 do 30 dni. 
8.        W przypadku, gdyby realizacja miała się przedłużyć Klient będzie informowany i takie sytuacje będą z nim uzgadniane. 
9.      Zamówienia i pytania można składać przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem maila lub mojej strony internetowej
www. marwol.eu
10.    Zamówienia złożone po godzinie 18.00 oraz w sobotę i niedzielę będą rozpatrywane w kolejności chronologicznej następnego dnia roboczego.
11.    
Pocztę odczytuję kilka razy w ciągu dnia, a pod telefonem jestem osiągalna w godz. od 8.00 do 18.00.

12.     Po wykonaniu kolażu wysyłam go na adres wskazany przez zamawiającego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (w zależności od życzenia Klienta). 
13.     W przypadku nieodebrania przesyłki koszty zwrotu paczki do nadawcy, jak również ponownej wysyłki ponosi KUPUJĄCY!  
14.      Wszystkie sprzedawane towary wysyłam zawsze starannie zabezpieczone, tak aby nie uległy uszkodzeniu w transporcie.

UWAGA !!!

Przy odbiorze przesyłki proszę sprawdzić w obecności listonosza lub kuriera czy paczka nie jest uszkodzona. Jeśli są jakieś uszkodzenia proszę poprosić kuriera/listonosza o spisanie protokołu szkody.

15.     Istnieje możliwość odbioru osobistego, po wcześniejszym ustaleniu tego faktu telefonicznie lub mailowo i przelaniu zapłaty na konto. W takim przypadku koszt transportu wynosi 0 zł.

 REKLAMACJE:

1.        Składając reklamację pamiętaj o spisaniu w obecności kuriera/ listonosza protokołu uszkodzenia opakowania.
2.        Jeśli opakowanie nie było uszkodzone, a po otwarciu kartonu zauważysz uszkodzenie najlepiej sfotografuj to.
3.        Kupujący zwraca reklamowany kolaż na własny koszt na adres:
PHU „MARWOL” Mariola Wołoszyn-Wróblewska; Konikowo 78B; 76-024 Świeszyno. Przesyłki wysyłane na koszt odbiorcy nie będą odbierane.

4.        Każda reklamacja musi posiadać: opis problemu, może zawierać także zdjęcia oraz adres zwrotny – najlepiej wypełnić formularz reklamacyjny
5.        Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie – naprawiony kolaż wysyłany jest na koszt mojej firmy, a Klientowi zwracany jest także zwrot kosztów wysyłki reklamacyjnej.
6.        W przypadku odrzucenia reklamacji – Klient pokrywa koszty przesyłek w obydwie strony. 
7.        Warunki reklamacji oraz termin jej realizacji są zgodne z powszechnie obowiązującymi zasadami. Firma PHU „MARWOL” w terminie 14 dni poinformuje o sposobie rozpatrzenia reklamacji.
 

 

IV. Szkolenia

1.        Jeśli jesteś zainteresowana/y szkoleniem:
- skontaktuj się ze mną telefonicznie
502-264-300 lub mailowo 
marwol@marwol.eu
2.        Po zapoznaniu się z ofertą i zaakceptowaniu warunków prześlę na wskazany adres mailowy dane do przelewu w celu uregulowania należności.

3.        W mailu będzie także podana informacja o dacie rozpoczęcia i zakończenia szkolenia oraz terminach i miejscu zajęć.
4.         Przy wpłacie na konto proszę w treści podać dane zamawiającego, jeśli przelew dokonywany jest z innego konta.
5.        Jeżeli za szkolenie ma być wystawiony rachunek, proszę o informację zaraz po dokonaniu wpłaty wraz z wszystkimi danymi potrzebnymi do wystawienia rachunku.
6.        W przypadku, gdyby szkolenie miało odbyć się w innym terminie Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany, a nowy termin będzie uzgodniony z Klientem.
7.        Zamówienia i pytania można składać przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem maila lub mojej strony internetowej
www. marwol.eu
8.        Zamówienia złożone po godzinie 18.00 oraz w sobotę i niedzielę będą rozpatrywane w kolejności chronologicznej następnego dnia roboczego.
9.    Pocztę odczytuję kilka razy w ciągu dnia, a pod telefonem jestem osiągalna w godz. od 8.00 do 18.00.

 

 Jeśli wszystko jest jasne i nie budzi zastrzeżeń zapraszam na:
            
·        moje aukcje
            
·        do składania zamówienia na kolaż 

                          ·        potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu.

 


o firmie
Oferta
Sklep internetowy marwolw
Cennik
Zamówienia
Szkolenia
Regulamin
Kontakt
Galeria
Formularze